לקוחות נכבדים! עקב החלטת משרד התרבות על קיום המופעים, אתרי בראבו עברו שדרוג בהתאם להנחיות ושמירת מרחק כנדרש.
בעת ביצוע ההזמנה אוטומטית נחסמים כיסאות סמוכים בשני הצדדים ליד הכיסאות שנבחרו בהזמנה. את כל ההזמנות ניתן לבצע באופן מקוון דרך האתר.
כל הפניות מתקבלות בכתב בלבד דרך הקישור בתחתית הדף יצירת קשר עם הנהלת האתר.
גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

הצגות

תיאטרון בית ליסין – קופסה שחורה

קרדיט לתמונה: כפיר בולוטין
תיאטרון בית ליסין – קופסה שחורה

משך: שעה וחצי


זהו סיפור על אישה שנקרעת בין שני עולמות ובין שני גברים, על געגועים ואי היכולת להתנתק עד הסוף מהתשוקה, גם אם היא גרמה לך כבר סבל רב. זהו גם סיפור על הכשלים שבהורות ועל הקשיים שבהתבגרות, על חמלה ועל נקמה. אך מעל הכל – זהו סיפור על ישראליות ועל ישראל המשתנה. תיאטרון בין ליסין חוזר לרומן הקלאסי של עמוס עוז "קופסה שחורה", בעיבודו ובבימויו של חנן שניר.

אילנה נשואה למישל, איש אוהב ורך (שהולך ומשתנה לנגד עיניה), אך היא לא מצליחה לשכוח את אלכס – בעלה הראשון, האינטלקטואל הקר והאכזר, שאת בנו היא מגדלת יחד עם מישל. בעת משבר, היא כותבת לאלכס – ואז צפים הזכרונות ומתגלה סודו של אלכס – מחלתו הסופנית. מלבד יחסיה ההולכים והמסתבכים עם מישל וגסיסתו של אהובה הראשון, נאלצת אילנה להתמודד גם עם משבר ההתבגרות של בנה. מלבד הפן הרגשי, דן הרומן והמחזה גם בתהליכים החברתיים שעוברים על ישראל בעשורים האחרונים: בין השאר, בחילופי האליטות, בהדתה ובהקצנה. הקאסט המרשים של ההצגה כולל את מיכל שטמלר, יורם טולדנו ונמרוד ברגמן.

מאת ובבימוי חנן שניר עפ"י עמוס עוז
תפאורה: ערן עצמון
תלבושות: אולה שבצוב
מוזיקה: יוסי בן נון
תאורה: זיו וולושין
משתתפים: יורם טולדנו, מיכל שטמלר, נמרוד ברגמן, יובל ינאי, ועוד

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter

קרדיט לתמונות: כפיר בולוטין